Mercedes-Benz C 220 2004

Në Shitje

No: 2119657937

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

270 km

No: 2119657937

Mercedes-Benz C 220 2004

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

270

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2004
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë

Nr tel: 048 441-222

044 558-968

Mercedes C220 EVO AutoMatik Viti 12/2004 Dizel 2.2 Km 270xxx

Ulset me nxemje

Gjendje extra te mire

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00