Mercedes-Benz C 220 2014

Në Shitje

No: 7913102445

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

248000 km

No: 7913102445

Mercedes-Benz C 220 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

248000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km248000
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë

Mercedes c220D

Automatik

Viti 2014

Km 248000

I doganuar

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00