Mercedes-Benz C 220 2015

Në Shitje

No: 8135161488

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

186000 km

No: 8135161488

Mercedes-Benz C 220 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

186000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km186000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes Benz C 220 Bluetec 7G Tronic Avantgarde 125 Kw 170 Ps Viti Prodhimit 2015 I Doganuar Km 186000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00