Mercedes-Benz C 220 2016

Në Shitje

No: 3159148009

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3159148009

Mercedes-Benz C 220 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/15/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Mercedes C-Class C-220

Viti 2016

150.000 km

Me Dogane

Full Option

Auto Sallon Mero

044 868 868

049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë / Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00