Mercedes-Benz C 220 2016

Në Shitje

No: 5638680799

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5638680799

Mercedes-Benz C 220 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

#MERCEDES C220 AVANGARD VITI: 2016 Prejardhja Gjermani ???????? +383 44 384 202

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00