Mercedes-Benz C 220 2018

Në Shitje

No: 2570134302

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

157000 km

No: 2570134302

Mercedes-Benz C 220 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

157000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km157000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr tel 049-160-160

Mercedes C 220 AMG automatik

Viti 2018 kilometra 157mi

Me qdo servis me dogan

I ardhur nga Gjermania gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00