Mercedes-Benz C 220 2020

Në Shitje

No: 8452762502

€ 29,800.00

Vushtrri, Kosovo

110000 km

No: 8452762502

Mercedes-Benz C 220 2020

Në shitje
€ 29,800.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

110000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/20/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km110000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2200.0
NgjyraHiri

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G FACELIFT

Qmimi:29.800€.

Km:110.000 VITI 2020

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 29,800.00