Mercedes-Benz C 220 2021

Në Shitje

No: 8228190298

€ 64,000.00

Ferizaj, Kosovo

29000 km

No: 8228190298

Mercedes-Benz C 220 2021

Në shitje
€ 64,000.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

29000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Hibrid

Rear

2x2

Data3/23/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2021
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km29000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Rregullim i timonit, Start/Stop, Cruise Control, Timon Lëkure, Distancer

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Felga Alumini, Xham i Perparem / Panoram

MERCEDES C220d  AMG LINE 
HYBRID/DIESEL  NEW MODEL
29000 KM  VITI 12.2021 
AUTOMATIK  147 KW/200 PS
SHITJE EDHE ME LEASING
044 200 340
049 200 340
FERIZAJ

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 64,000.00