Mercedes-Benz C 250 2017

Në Shitje

No: 0088422954

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0088422954

Mercedes-Benz C 250 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data7/9/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 250
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Mercedes C 250 cdi Exclusive 4 matic 204 ps

Panoram full extra i ardhur nga gjermania

Viti 2017

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00