Mercedes-Benz C 300 2020

Në Shitje

No: 2912859875

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2912859875

Mercedes-Benz C 300 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

0

Data6/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 300
Viti2020
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz C 300 Cdi.!!! Modeli AMG.!!! Hybrid/Diesel EQ Charge.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00