Mercedes-Benz CLA 220 2017

Në Shitje

No: 6780147344

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

155000 km

No: 6780147344

Mercedes-Benz CLA 220 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

155000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandMercedes-Benz
SerialCLA 220
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km155000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes Benz CLA 220d 7G Tronic AMG Line FaceLift 130 Kw 177 Ps Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km 155000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00