Mercedes-Benz CLS 250 2017

Në Shitje

No: 6400918651

€ 18,400.00

Prishtinë, Kosovo

No: 6400918651

Mercedes-Benz CLS 250 2017

Në shitje
€ 18,400.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data7/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialCLS 250
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

I pa doganuar në gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,400.00