Mercedes-Benz E 200 2017

Në Shitje

No: 5247554903

€ 43,000.00

Prishtinë, Kosovo

111000 km

No: 5247554903

Mercedes-Benz E 200 2017

Në shitje
€ 43,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

111000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data6/20/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 200
Viti2017
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km111000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Rregullim i timonit, Start/Stop

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike

MERCEDES E - Coupe Amg E200

Benzinë 2017

Full Options

045 507 607

044 402 401

044 988 848

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 43,000.00