Mercedes-Benz E 220 2010

Në Shitje

No: 3124104346

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

303129 km

No: 3124104346

Mercedes-Benz E 220 2010

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

303129

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data6/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km303129
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2200.0
NgjyraHiri

MERCEDES BENZ E-220CDI - I Regjistruar RKS 

Vetura deri me tani eshte e vozitur nga nje pronar

Vetura eshte shume e rujtne dhe super gjendje

Vetura Nuk ka nevoj per asnje investime

Posedon cdo lloje te servisit te kryer

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 303129 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.2CDI - 170 PS / 125 KW

Viti 06.07.2010 ~ Modeli 2011

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Posedon 4 Goma te reja te sapo vendosura

• Vetura posedon regjistrim fiks 1 Vjet 

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00