Mercedes-Benz E 220 2014

Në Shitje

No: 6357776845

€ 10,200.00

Prishtinë, Kosovo

218000 km

No: 6357776845

Mercedes-Benz E 220 2014

Në shitje
€ 10,200.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

218000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data6/28/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km218000
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,200.00