Mercedes-Benz E 220 2015

Në Shitje

No: 8426714134

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

222793 km

No: 8426714134

Mercedes-Benz E 220 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

222793

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km222793
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz E-220d

AMG Line

4 Matic

Designo Black

Km 222793

Viti 2015

 

+38344 400 005

+38344 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00