Mercedes-Benz E 220 2016

Në Shitje

No: 8837464357

€ 32,800.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 8837464357

Mercedes-Benz E 220 2016

Në shitje
€ 32,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/7/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

MERCEDES-BENZ E CLASS 220d AVANTGARDE

Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite Procedurë e shpejtë vetëm 20 minuta

Aplikimi bëhet në Auto Bibaj.

Auto Bibaj sh.p.k  +383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com

Bibaj, Ferizaj, Kosove.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 32,800.00