Mercedes-Benz E 220 2017

Në Shitje

No: 1451188485

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1451188485

Mercedes-Benz E 220 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Mercedes-Benz E 220d 9G Tronic A M G Line Black Edition Viti Prodhimit 2017 I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 46 777 776

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00