Mercedes-Benz E 220 2017

Në Shitje

No: 9421815140

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

2301511 km

No: 9421815140

Mercedes-Benz E 220 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

2301511

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/20/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km2301511
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2200.00
NgjyraZezë

MERCEDES E 220 CDI AMG LINE VITI 2017 I DOGANUAR AUTOMATIK

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00