Mercedes-Benz E 220 2018

Në Shitje

No: 3875928339

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

99000 km

No: 3875928339

Mercedes-Benz E 220 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

99000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km99000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

MERCEDES BENZ E 220D

4MATIC

AMG LINE 9G-TRONIC

KILOMETRA:99,000

VITI: 2018

PANORAM 

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Shitje për eksport

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00