Mercedes-Benz E 220 2019

Në Shitje

No: 1144431430

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

161000 km

No: 1144431430

Mercedes-Benz E 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

161000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

194

Data6/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km161000
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz E 220 Cdi 4 Matic

KM 161,000

VITI 2019

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00