Mercedes-Benz E 220 2019

Në Shitje

No: 9179597393

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

121000 km

No: 9179597393

Mercedes-Benz E 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

121000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

194

Data4/22/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km121000
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

MERCEDES BENZ E220D

4MATIC

AMG LINE

VITI : 2019

KM : 121.000 

+383 48 353 354 / 044 353 354

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00