Mercedes-Benz E 220 2020

Në Shitje

No: 3916100675

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3916100675

Mercedes-Benz E 220 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

500

Data7/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)500
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz E 220d 4Matic 9G Tronic Avantgarde I Doganuar Km 185000

I Doganuar 

+383 45 345 700  +383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com

Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00