Mercedes-Benz E 220 2020

Në Shitje

No: 5423177417

€ 29,500.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 5423177417

Mercedes-Benz E 220 2020

Në shitje
€ 29,500.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

194

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Mercedes E220 D

194 hp

4 matic

Viti 2020

Cmimi 29500

I doganuar

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 29,500.00