Mercedes-Benz E 250 2015

Në Shitje

No: 6319742003

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

360000 km

No: 6319742003

Mercedes-Benz E 250 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

360000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2500

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandMercedes-Benz
SerialE 250
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km360000
Motorri (cc)2500
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Cruise Control, Rregullim i timonit, Shtatë-Shpejtësi

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse, Panoram e plotë, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon), Dritat (LED), Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Bluetooth, Navigacion, Telefon, USB/AUX, Audio Sistem, DVD Player, AUX

Mercedes E250 4Matik Viti Prodhimit 2015 I Sapo Doganuar ?? 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00