Mercedes-Benz E 280 2004

Në Shitje

No: 8947976040

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8947976040

Mercedes-Benz E 280 2004

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 280
Viti2004
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

Nr tel :048 441-222

044 558-968

Mercedes E280 CDI AutoMatik Viti 2004 RKS

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00