Mercedes-Benz E 300 2019

Në Shitje

No: 0826131078

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

80000 km

No: 0826131078

Mercedes-Benz E 300 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

80000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

194

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 300
Viti2019
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km80000
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

???????????????? ?? ??????
B?????????? ?????????? ?????? ????????
????????
k?? ??????????
?? ????????????????
 
??????????????????
??????????????????

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00