Mercedes-Benz E 300 2021

Në Shitje

No: 7019949772

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

52000 km

No: 7019949772

Mercedes-Benz E 300 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

52000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

0

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 300
Viti2021
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km52000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz E 300 Cdi 4 Matic

Hybrid/Diesel EQ Charge

KM 52,000

VITI 11/2021

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00