Mercedes-Benz E 350 2010

Në Shitje

No: 4735405762

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

270 km

No: 4735405762

Mercedes-Benz E 350 2010

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

270

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

300.00

Karburanti

Diesel

Rear

6x2

Data2/23/2023
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270
Motorri (cc)300.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

SHES MERSDES BENZ MODEK 2010 RKS AUTOMATIK KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACION SENZOR PARKINGU KLIMATRONIK N GJENDJE SHUM T MIR PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NUMER TELEFONIT 044176199

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00