Mercedes-Benz E 350 2017

Në Shitje

No: 4141609413

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

199014 km

No: 4141609413

Mercedes-Benz E 350 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

199014

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

30000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199014
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)30000.00
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

MERCEDES E 350 CDI AMG LINE I DOGANUAR AUTOMATIK VITI 2017

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00