Mercedes-Benz E 350 2017

Në Shitje

No: 5908310355

€ 35,900.00

Ferizaj, Kosovo

179000 km

No: 5908310355

Mercedes-Benz E 350 2017

Në shitje
€ 35,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

179000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data5/16/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km179000
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Mercedes E350d, 3.0, Diesel, Automatik, 2017 - AMG LINE

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 35,900.00