Mercedes-Benz E 350 2017

Në Shitje

No: 9833404396

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

164000 km

No: 9833404396

Mercedes-Benz E 350 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

164000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data6/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km164000
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz E 350Cdi 4 Matic.!!! KM 164,000.!!! VITI 2017.!!! ??+38349234734 ??+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00