Mercedes-Benz E 350 2017

Në Shitje

No: 9908932332

€ 22,400.00

Prishtinë, Kosovo

No: 9908932332

Mercedes-Benz E 350 2017

Në shitje
€ 22,400.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

282

Data7/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)282
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

I pa doganuar ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,400.00