Mercedes-Benz E 350 2018

Në Shitje

No: 8413471564

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8413471564

Mercedes-Benz E 350 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz E 350Cdi

4 Matic

VITI 2018

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00