Mercedes-Benz GLA 180 2019

Në Shitje

No: 2658733065

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

191000 km

No: 2658733065

Mercedes-Benz GLA 180 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

191000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLA 180
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km191000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

 Mercedes GLA 2019,

191,000 km

2.0 Automatik

Përshkrimi: Kërkoni një SUV elegant dhe të fuqishëm Ky Mercedes GLA 2019 me motor 2.0 dhe transmision automatik është zgjedhja perfekte! 

Viti: 2019  Kilometrazhi: 191,000 km Motor: 2.0 Automatik  Komfort dhe luks Mercedes-Benz

Kontaktoni për më shumë informacione dhe për ta provuar veturën!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00