Mercedes-Benz GLA 200 2016

Në Shitje

No: 2327803532

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

145000 km

No: 2327803532

Mercedes-Benz GLA 200 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

145000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLA 200
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraKuqe

Mercedes Benz GLA 200 CDI 4Matic 7G Tronic AMG Line Black Edition Km 145000 Viti Prodhimit 2016 I Doganuar ???????? Adresa: Veternik Prishtinë ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00