Mercedes-Benz GLA 200 2019

Në Shitje

No: 6599182677

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

191000 km

No: 6599182677

Mercedes-Benz GLA 200 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

191000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data6/25/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLA 200
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km191000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Mercedes GLA viti 2019 Automatik

Motorri 2.0 cdti 100kw 136 HP

km 191000

Seria Avantgarde Me Histori të Serviseve

I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove! 

Me garanci ne km dhe aksidente

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr.tel :045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00