Mercedes-Benz GLA 220 2014

Në Shitje

No: 2831839823

€ 21,000.00

Prizren, Kosovo

153000 km

No: 2831839823

Mercedes-Benz GLA 220 2014

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

153000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data3/14/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLA 220
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km153000
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Start/Stop

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

-Mercedes Benz GLA 220 AMG-Line Viti 2014 -Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosove 044 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00