Mercedes-Benz GLC 220 2017

Në Shitje

No: 2997702660

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2997702660

Mercedes-Benz GLC 220 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data7/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 220
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Nr tel 049-160-160

Mercedes GLC 220 Cdi AMG 4 matic

Viti 2017

Me dogan

Full extra

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00