Mercedes-Benz GLC 250 2015

Në Shitje

No: 8535393556

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180300 km

No: 8535393556

Mercedes-Benz GLC 250 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180300

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/27/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180300
Motorri (cc)2200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Cruise Control, Timon Elektrik, Distancer, Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Start/Stop

 • Aksesorë

  Panoram, Felga Alumini, Panoram e plotë, Xham i Perparem / Panoram, Kukë Terheqëse, Derë Elektrike, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Larja e Fenerëve, Drita (Senzor nate)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-AMG LINE,automatik,4 matic,klimatronik,navigacion,kamera,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,panorama,ulset sport-lekur,ulset me nxemje-elektronike,air matik,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,distronik,i njeh vijat e autostrades,hapet mbyllet ndezet pa qels,gepekun elektronik,xhama te erresuara nga prodhusi,bi xenon,dritat full lled para e mbas,lleda ne interier,fellne me goma te reja etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.12.2015 model 2016 edhe eshte full ekstra. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00