Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në Shitje

No: 6051315019

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6051315019

Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

250

Data7/5/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)250
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 9G Tronic A M G Line 

Viti Prodhimit 2016

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

Nr tel+38345345700 ose +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00