Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në Shitje

No: 6785632050

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

217000 km

No: 6785632050

Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

217000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km217000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes-Benz GLC 250d 4Matic AMG VITI 2016 Km: 217.000 TEL. +383 44 384 202 ????????

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00