Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në Shitje

No: 8525365325

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8525365325

Mercedes-Benz GLC 250 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2500

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data1/30/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2500
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes

#MercedesBenz GLC 250d 4MATIC AMG LINE 2016-PANO DSIGENO

Edition1-OPTIKAPrishtinë-Çagllavicë

 

#autosallonrubini +38344 400 005 +38344 ?122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00