Mercedes-Benz GLC 350 2017

Në Shitje

No: 6548760953

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6548760953

Mercedes-Benz GLC 350 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/21/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 350
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

MERCEDES GLC 350d COUPE * AMG-Line * 4MATIC G-TRONIC Viti 2017 ??+383 44455555 ??+383 48455555 Adresa: Magjistrale Prishtinë - Ferizaj, Çagllavicë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00