Mercedes-Benz GLC 400 2020

Në Shitje

No: 1842880535

€ 73,000.00

Ferizaj, Kosovo

16000 km

No: 1842880535

Mercedes-Benz GLC 400 2020

Në shitje
€ 73,000.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

16000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 400
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km16000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Distancer, Cruise Control

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 73,000.00