Mercedes-Benz GLE 350 2018

Në Shitje

No: 1356184999

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1356184999

Mercedes-Benz GLE 350 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLE 350
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

Mercedes Benz GLE 350d 4Matic 9G Tronic AMG Line Black Edition Viti Prodhimit 2018 I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00