Mercedes-Benz GLK 320 2010

Në Shitje

No: 2144977228

€ 12,300.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 2144977228

Mercedes-Benz GLK 320 2010

Në shitje
€ 12,300.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/2/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLK 320
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes

MERCEDES GLK 320 CDI 4MATIC I DOGANUAR FULL OPSJONE

VITI 2010

QMIMI 12300

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,300.00