Mercedes-Benz ML 320 2007

Në Shitje

No: 3989735756

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3989735756

Mercedes-Benz ML 320 2007

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialML 320
Viti2007
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Nr. tel 048 441-222

044 558-968

Mercedes ML 320 CDI AutoMatik Dizell 3.0 CDI

Viti 2007 RKS

Gjendje shum te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00