Mercedes-Benz ML 350 2014

Në Shitje

No: 9394275718

€ 21,000.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 9394275718

Mercedes-Benz ML 350 2014

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3500

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data1/29/2023
BrandMercedes-Benz
SerialML 350
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3500
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

MERCEDES ML350 CDI AMG LINE I DOGANUAR FULL OPSJONE VITI 2014 qmimi 21000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00