Mercedes-Benz S 350 2016

Në Shitje

No: 7675307961

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

263000 km

No: 7675307961

Mercedes-Benz S 350 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

263000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandMercedes-Benz
SerialS 350
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km263000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

S 350 d 4matic

Kilometrat 263000 km te garantuara

Viti 2016

Klimatronik 4 zonal

Pano

Full opcion

Per mashum info 044 540 336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00